پیوندها

» پیام تسلیت جناب آقای دكتر پيرحسين كوليوند در پی درگذشت شادروان جناب آقای دکتر سيد محمود معتمدي

 

بسم الله الرحمن الرحيم

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

 

با کمال ناباوری، خبر درگذشت برادر عزیزمان جناب آقای دکتر سيد محمود معتمدي از همکاران عزیز و پرتلاش در عرصه سلامت و ازپیشگامان ماندگار حرفه مقدس پزشکی را شنيدیم، پزشك پرتلاش ومهرباني كه ساليان سال تمام وجود خود را وقف تربيت شاگردان ممتاز كرد ودر راستاي نجات جان هموطنان وكاهش آلام همه مراجعين به ايشان هيچگونه دريغي نداشتند. این غم جانکاه قطعآ موجب تأسف و تأثر جامعه پزشکی کشور است.

شایسته ترین و عالی ترین عبارات هم ناتوان هستند از بیان ویژگی های شخصیت ارزنده کسی که عمر پر برکت خود را صرف خدمت صادقانه به مردم عزیز در نجات جان و کاهش آلام هموطنان نموده است. هجران وی در حقیقت حضور جاودانه اش در محضر خداوند متعال است.

ایشان علاوه بر آنکه چهره ای ماندگار در عرصه سلامت، پزشکی ونیکوکاری است، مایه افتخار و مباهات جامعه پزشكي خصوصاّ از پزشكان امين، مومن، فرهيخته ومهربان ودوست داشتني بيمارستان خاتم الانبياء (ص) نیز بوده و بی شک، خدمات ارزشمند وی در میان نسل های آینده کشور ماندگار خواهد بود.

اینجانب درگذشت جانسوز این پزشک فرهیخته و خیرخواه را به خانواده آن مرحوم، همه همکارانم و جامعه ی پزشکی تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان علوّ درجات برای ایشان و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم.

 

دكتر پيرحسين كوليوند

مدير بيمارستان خاتم الانبياء (ص)

 

1398/11/14 - 10:49