پیوندها

» همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن

 

به گزارش ایکنا، دومین محفل از محافل هشت‌گانه مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، بعدازظهر ۲۰ اردیبهشت‌ماه در بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران برگزار شد.
در این محفل نورانی، ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ذکاوت، مسئول امور فرهنگی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) تهران به حاضران در این ‌محفل خیر مقدم گفت و میزبانی این بیمارستان از این‌ محفل در شرایط کرونایی را باعث افتخار دانست.
در ادامه این برنامه، مهدی غلام‌نژاد، قاری بین‌المللی کشورمان به تلاوت آیاتی از کلام الله پرداخت و پس از آن نیز گروه تواشیح قدر به اجرای برنامه پرداخت.

سخنان حبیب مهکام، پیشکسوت قرآنی کشورمان در زمینه تدبر در قرآن و توجه به انس با قرآن کریم، بخش دیگری از برنامه‌های این محفل نورانی بود.

در پایان این محفل که با استقبال کارکنان بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) نیز همراه شد، اذان ظهر به افق تهران با صدای  مهدی غلام‌نژاد طنین‌انداز شد.

یادآور می‌شود، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت همزمان با ماه مبارک رمضان و همچنین شیوع ویروس کرونا در کشور اقدام به برگزاری محفل انس با قرآن در برخی مراکز درمانی تهران کرده‌اند که این‌ محفل از جمله آنها بوده است.

منبع متن خبر: خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیا از محفل انس با قرآن + عکس

گزارش تصویری محفل انس با قرآن بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران (منبع: خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا))

 

 

1399/02/22 - 12:31

 
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن همزمان با میلاد امام حسن مجتبی‌(ع) صورت گرفت؛ میزبانی بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) تهران از محفل انس با قرآن