پیوندها

» گرامیداشت شهدای مدافع سلامت تهران با برگزاری محفل قرآنی

 

محفل انس با قرآن به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع سلامت تهران ۳۰ آذرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، محفل انس با قرآن کریم به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع سلامت تهران و بزرگداشت سفیدپوشان خط مقدم سلامت و سفید پوشان خدمتگزاران بی‌توقع این عرصه برگزار می‌شود.

این محفل با همکاری و تعامل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) و با مشارکت مرکز قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران، مرکز فوریت‌های پزشکی تهران (اورژانس تهران)، مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، بسیج جامعه پزشکی برگزار خواهد شد.

در این محفل نورانی که با اجرای محمدهادی صلح‌جو همراه است، عباس سلیمی، پیشکسوت قرآنی سخنرانی خواهد داشت و قاریان بین‌المللی و ملی کشورمان چون احمد ابوالقاسمی، جعفر فردی و مهدی عادلی به اجرای برنامه خواهند پرداخت و سپس گروه همخوانی قدر به اجرای قطعه‌ای می‌پردازد.

این مراسم با حضور حداقلی حاضران و طی هماهنگی انجام شده به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش میشود. این محفل معنوی، ۳۰ آذرماه، از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ در نمازخانه بیمارستان خاتم الانبیا(ص) و مزین به تصاویر شهدای مدافع سلامت برگزار می‌شود.

منبع خبر: خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)

 

1399/09/24 - 14:10